НАЙЧАСТІШІ ЗАПИТАННЯ

На яких продуктах Castrol є даний захисний стікер?

Захисний стікер розміщений лише на наступних продуктах: 4 л упаковки Castrol Magnatec 10W-40 A3/B4, Castrol Magnatec Diesel 10W-40 B4, Castrol Magnatec 5W-40 A3/B4, Castrol Magnatec Diesel 5W-40 DPF, Castrol EDGE 5W-30 LL та 5 л упаковка Castrol EDGE 5W-30 LL. На ринку деякий час можуть бути присутні продукти зі стікером та без нього.

Куди мені потрібно ввести восьмизначний код, що знаходиться під захисним шаром?

Вам потрібно ввести цей код на сайті, адреса якого вказана на стікері. Для того, щоб перейти на сайт, вам потрібно ввести в веб-браузер адресу сторінки original.castrol.com або просто відсканувати камерою смартфона розміщений на стікері QR-код.

Чому код, який до цього показав, що продукт є оригінальним, за другої спроби не спрацьовує?

Для того, щоб забезпечити безпечність кодів, вони придатні лише для разового використання й автоматично знищуються після цього

Що робити, якщо товар, який я придбав, виявився неоригінальним?

Залежно від того, чи дійсно такий товар є неоригінальним (фальсифікованим), або ж його було виготовлено для ринку іншої країни, можна вжити заходи, передбачені, зокрема, статтями 8 та 9 Закону України «Про захист прав споживачів».

Де я можу знайти перелік авторизованих точок продажу Castrol?

Перелік авторизованих точок продажу Castrol ви можете знайти в розділі «Де придбати» нашого офіційного сайту maps.castrol.com

Що означає символ «Знак Довіри» Castrol на наклейці?

Він означає, що ви знаходитесь під захистом Castrol та можете довіряти даному продукту чи точці продажу

+380 44 568 51 06

Щоб отримати допомогу, ви можете подзвонити в представництво Castrol в Україні.

Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00

Castrol